قوانین ومقررات

 

شرایط خرید

 

  مسؤلیت صحت اطلاعات وارد درصفحه مشخصات اعم از نام ونام خانوادگی،شماره تماس ومخصوصا آدرس دقیق محل تحویل مرسوله به عهده خریدار می باشد وفروشگاه هیچ مسؤلیتی در قبال عواقب بعدی ندارد.

  پس از پرداخت وجه شناسه ای به مشتری در سایت ارائه می شود که موظف است برای پیگیری های آتی شناسه را تا زمان دریافت مرسوله نزد خود نگه دارد.

  وضوح رنگ تصاویر اجناس به عوامل مختلفی اعم از نور مکان عکاسی ،تنظیمات نور صفحه مانیتورو....بستگی دارد که تفاوت جزئی دراین موارد طبیعی تلقی می گردد.

 

شرایط پرداخت

 

   تا زمانی که پرداختی ازسوی مشتری صورت نگرفته باشد،سفارش ثبت نشده وارسالی صورت نخواهد گرفت در صورت قطعی شدن پرداخت فرایند ارسال ازسوی فروشگاه جریان پیدا خواهد کرد.

   افرادی که از دو راه  پرداخت کارت به کارت و واریز نقدی در بانک اقدام به خرید می کنند باید اطلاعات پرداخت خود را درقسمت اطلاعات پرداخت وارد کنند و طبعا تازمانی که اطلاعات وارد نشده باشد سفارش قطعی نمی شود.

 

شرایط بازگشت کالا

 

   در صورت وجود هرگونه پارگی وتورفتگی ونقص مشهود روی جعبه مشتری باید از دریافت کالا خودداری کند،در غیر این صورت فروشگاه هیچ مسؤلیتی در قبال کالا ندارد.

   درصورت وجود مغایرت وشکستگی باید مراتب را حداکثر تا  72 ساعت بعد از دریافت کالا از طریق شماره پشتیبانی سایت به ما اعلام کنید تا همکاران ما شرایط باز گشت کالا  را اعلام دارند.

   تفاوت جزئی در ابعاد،رنگ،وزنوجزییات به علت دستساز بودن طبیعی است وامکان بازگشت کالا وجود ندارد.

   در صورت انحراف از خرید تا 12 ساعت پس ازثبت سفارش تمام مبلغ وتا 24 ساعت پس ازثبت سفارش 50% وپس از36 ساعت انصراف از خرید امکان پذیر نخواهد بود.

 

فروشگاه اینترنتی نمک پاش